BTC, duży zakład dla inwestorów Crypto, podczas gdy SushiSwap eksploduje o 30% wyżej.

Ostatnie bycze przełomy w cenach BTC spowodowały ogromną falę FOMO, ponieważ spóźnialscy traderzy piętrzą się, aby wejść zanim waluta uderzy w nowy wszechczasowy haj. BTC wzrosła o 50% w ciągu ostatnich 30 dni, osiągając wartość 16 500 dolarów zaledwie kilka godzin temu.

Od tego czasu krypto waluta cofnęła się poniżej 16 tys. dolarów, ponieważ ciśnienie zakupu zanika. W momencie pisania tego artykułu, para BTCUSD handluje za 15.776 USD, co oznacza spadek o 1,1% na wykresie godzinowym.

Analitycy zaczynają się teraz obawiać, że konieczna będzie korekta w kierunku regionu 14.000 dolarów, ponieważ waluta jest wykupiona.

Wiodący inwestor kryptograficzny podziela pogląd, że BTC nie ma już miejsca na ekspansję na szczyt, ponieważ kryptokur waluta może przekroczyć 16.300 USD w średnim okresie czasu.

„Myślę, że jeśli idziesz w głąb, powinieneś być bardzo ostrożny, aby nie dać się złapać przez długi czas, zwłaszcza w przypadku zasobów niedźwiedzich. Nie widzę nic innego, co mogłoby nas dołować“, powiedział analityk.

Crypto Investors Cash in on Bitcoin

Bezwzględny rajd Bitcoinów w ciągu ostatnich dwóch miesięcy zwiększył zainteresowanie walutą, szczególnie ze strony klas miliarderów i tysiącletnich.

Jak informowaliśmy dzisiaj, Mike Novogratz, miliarder, inwestor i założyciel Galaxy Digital Holdings, jest jednym z głównych beneficjentów eksplozji wartości Bitcoin Rush. Powiernik kryptoński odnotował zysk netto w wysokości 44,3 mln dolarów w trzecim kwartale 2020 roku, głównie z powodu szybkiego ożywienia gospodarczego Bitcoina.

Novogratz dołącza teraz do Tylera i Cameron Winklevoss, którzy ostatnio ponownie stali się miliarderami po wzroście wartości bitcoinów.

Niestety dla złotych robaków, takich jak Peter Schiff, tysiąclecia takie jak jego syn Spencer coraz częściej decydują się na cyfrowe złoto. Założyciel SchiffGold wcześniej publicznie pobił swojego syna na Twitterze za zakup BTC i zakwestionował możliwości inwestycyjne Spencera w porównaniu z jego własnym 30-letnim doświadczeniem.

Dwa miesiące później, inwestycja Spencera w BTC jest teraz warta 60% więcej, kiedy 8 września 2020 r. kupił dip o wartości około 10 000 dolarów.

Rajdy cenowe SUSHI W ramach aktualizacji protokołów

Na rynku DeFi w ostatnich dniach eksplodowały żetony blue-chip takie jak AAVE i YFI, a teraz wydaje się, że nowsze żetony zaczęły się wahać.

Moneta SushiSwap SUSHI zszokowała inwestorów po tym, jak w ciągu 24 godzin wzrosła o 30%, czyniąc z niej najbardziej wydajny krypto-aset w pierwszej setce pod względem limitu rynkowego.

Protokół Sushi, który poszukuje widelca Uniswap, odnotował w ostatnich tygodniach pozytywne zmiany techniczne. Deweloperzy zintegrowali nowe produkty, takie jak natywna funkcja limitów zamówień, procedury eliminacji strat przejściowych oraz zdecentralizowana platforma pożyczek i kredytów.

Te premiery powinny wzmocnić przypadek byka cenowego SUSHI w najbliższych dniach i pomóc protokółowi stworzyć dla siebie niszę w konkurencyjnej przestrzeni DeFi.