Do czego służy cała moneta?

Czas przestać mówić o Bitcoin tak, jakby „one bitcoin“ to rzecz normalna, której każdy używa, a nawet jest właścicielem. To bzdura.

Jeden Bitcoin Revolution

Jeden bitcoin, oznaczony w systemie jako „1.0“, warty jest obecnie ponad $4.000 USD. Być może jednak nie Bitcoin Revolution wiesz, że „one bitcoin“ można podzielić na milion bitów i wysłać po jednym bitu na raz, jeśli chcesz. W rzeczywistości „one bitcoin“ tak naprawdę nie istnieje. Istnieją granulowane wpisy w cyfrowej księdze połączeń, które można łączyć ze sobą do momentu, gdy zsumują się z dowolną ilością bitów, które chcesz wysłać – zazwyczaj coś takiego jak .0035, czyli równowartość 15 USD.

UZASADNIENIE Bitcoin Trader

Pomyśl o tym w ten sposób. Gdyby Bitcoin był używany jako zwykła waluta (a to wydaje Jak działa Bitcoin Trader? się coraz bardziej przypominać długą drogę), udałbyś się do swojej kawiarni i powiedziałbyś: „Jedna kawa, proszę“, a barista powiedziałby: „To będzie .00057“. Jeśli kupisz nazwę domeny przy użyciu Bitcoin dzisiaj, serwis poprosi Cię o zapłacenie .00274, podać lub zająć miejsce po przecinku. Para Yeezys kosztuje 0568 BTC. Nawet jeśli płacisz czynsz w Bitcoin, który jest największym wydatkiem ryczałtowym większości ludzi w ciągu miesiąca, to i tak będzie to tylko 0,3 bitcoin. Jeśli naprawdę chcesz zapłacić za coś cały bitcoin, musiałbyś kupić używany samochód.

Bitcoin Profit faktycznie

Praktycznie rzecz ujmując, przy obecnej wartości Bitcoin Jak działa Bitcoin Profit? nie ma sensu traktować całej monety jako podstawowego nominału i stamtąd ją rozbijać.

Był czas, kiedy można było mówić o całych monetach jako o czymś, co ludzie posiadają i używają. Dokładniej rzecz ujmując, około 2012 r., w którym wartość jednego bitego trunku wynosiła od 1 USD do 5 USD. To było podstawowe wyznanie, które miało sens. Ale teraz ta sama nazwa – „one bitcoin“ – jest równoznaczna z większą ilością pieniędzy, niż wielu z nas widzi w ciągu miesiąca. Szacunki dotyczące tego, ile adresów Bitcoin faktycznie znajduje się na monecie, pokazują, co to oznacza w praktyce: około 95 procent wszystkich adresów Bitcoin zawiera mniej niż jeden bitcoin. Niektórzy ludzie mogą mieć więcej niż jeden adres Bitcoin, a nawet kilka, ale istnienie „Bitcoin jeden procent“ jest widmo w społeczności od lat. Jeśli przeciętny człowiek zdecyduje się na kucyk i zainwestuje w Bitcoin 1.000 dolarów z ciężko zarobionych dolarów, nadal będzie miał tylko .23 monety.