Ilu Amerykanów rzeczywiście posiada własną kryptografię, wypaczone wyniki sondaży i badań.

Ilu Amerykanów rzeczywiście posiada własną kryptografię, wypaczone wyniki sondaży i badań ankietowych.
Ostatnie badanie przeprowadzone przez Finder miało na celu znalezienie kryptokurrency ownership, interest, i płci dystrybucji statystyk dla ludności amerykańskiej.

Badanie wykazało, że 92 procent amerykańskiej populacji nie nabyło kryptokurrency i tylko osiem procent z nich planuje inwestować w kryptokurrency w przyszłości.

Badania wskazują jednak, że badanie przeprowadzone przez Findera nie jest najdokładniejszym odzwierciedleniem kryptograficznych danych demograficznych w USA. Spójrzmy na liczby.

Co znalazł Bitcoin Code inder?

Ilu Amerykanów posiada kryptokurrency, które kryptokurrencies ludzie Jak działa Bitcoin Code? zakupili, dlaczego ludzie wybrali kryptokurrency oni zakupili, odsetek osób, które posiadają kryptokurrency według płci, odsetek każdego pokolenia, które zakupiło kryptokurrency, i powody, dla których ludzie nie kupują kryptokurrency. Na te pytania odpowiedział Finder, który poinformował, że 5,15% właścicieli krypt jest własnością Bitcoin.

Wyszukiwarka

Źródło: Wyszukiwarka

I że 29,99 procent kobiet i 23,63 procent mężczyzn uważa, że krypto waluta jest zbyt skomplikowana, aby ją zrozumieć.

Wyszukiwarka

Źródło: Wyszukiwarka

Czego brakuje?
Dane te nie oddają jednak dokładnie populacji amerykańskiej. Według Biura Spisu Powszechnego (US Census Bureau), Finder przebadał tylko 2 001 dorosłych w Ameryce, co stanowi 0,0011 procent dorosłej populacji w Ameryce.

Ponadto Finder nie korzystał z systemu ważenia. W związku z tym 2 001 ankietowanych osób nie zapewnia dokładnej reprezentacji populacji amerykańskiej po jej skalowaniu.

Analizy statystyczne zazwyczaj ważą swoje dane w taki sposób, że www.onlinebetrug.net/pl kiedy wyniki są mnożone przez współczynnik równy wielkości całej populacji, a nie wielkości populacji, z której pobrano próbkę. Dane te stanowiłyby reprezentację demografii całej populacji, a nie tylko demografii populacji objętej próbą.

Dokładniejszym odzwierciedleniem własności kryptokurrency i nastrojów kryptokurrency w Ameryce byłoby, gdyby Finder w ankiecie Biura Spisu Powszechnego American Community Survey (American Community Survey) w Biurze Spisów Powszechnych ważył dane według wieku, rasy, płci, wykształcenia i geografii.