O BlockCrunch Holding LLC i jego kierownictwie

TEL AVIV, ISRAEL / ACCESSWIRE / 22 marca 2018 / First Bitcoin Capital Corp (OTC PINK: BITCF), płodny twórca ponad 100 unikalnych walut kryptograficznych i twórca technologii z napędem blokowym z dumą informuje, że nabył 50% udziałów w Blockcrunch Holding LLC.

O BlockCrunch Holding LLC i jego kierownictwie

BlockCrunch Holding LLC to zespół doświadczonych doradców, deweloperów i przedsiębiorców z silnym zapleczem w zakresie rozwoju biznesu, relacji inwestorskich i rozwoju IT.

BlockCrunch dąży obecnie do zapewnienia synergii z First Bitcoin Capital, pomagając rozszerzyć zakres działalności ICO i doradztwa blokowego, poszerzyć zespół utalentowanych programistów wewnętrznych BITCF, wnieść nowe aktywa medialne, partnerstwo w zakresie eventów i algorytmy obrotu finansowego, jak również poszerzyć zespół światowej klasy liderów wykonawczych.

BlockCrunch jest prowadzony przez prezesa zarządu Bobira Akilkhanova, który wnosi do zespołu ponad 17 lat doświadczenia w zakresie przedsiębiorczości i IT. Kariera Bobira rozpoczęła się w wieku 21 lat, kiedy to otrzymał nagrodę Przedsiębiorca Roku w Australii w 2006 roku, po założeniu strony internetowej podobnej do Facebooka zaledwie kilka miesięcy po tym, jak „The Facebook“ wszedł na rynek.

Bobir był współzałożycielem Kupi Kupon, trzeciej pod względem popularności strony internetowej Groupon-like w Rosji. Po nadzorowaniu szybkiego rozwoju firmy, pomagając w zwiększeniu ruchu na stronie z zera do 8 milionów odwiedzających miesięcznie, Bobir jest współzałożycielem lub inwestuje w kilka udanych startupów.

Bobir jest inwestorem założycielskim firmy Plov.com, która była numerem 1 na liście rankingowej Forbesa w Rosji. Jest również założycielem firmy Billur.net, odnoszącej sukcesy firmy hostingowej, którą sprzedał Grupie Softline.

Od momentu przyjazdu do USA w 2016

Od momentu przyjazdu do USA w 2016 roku, Bobir prowadził doradztwo w zakresie IT i rozwoju biznesu pod nazwą The Real Start LLC, spółka zależna BlockCrunch Holding LLC. Real Start opracował ponad 25 projektów internetowych na poziomie korporacyjnym, konsultując się z wybitnymi osobami oraz dużymi i dobrze ugruntowanymi firmami. Główny zespół 14 programistów Real Start współpracuje z Bobirem od ponad 7 lat.

Również Ronen Sartena – Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu w BlockCrunch dołączył do zespołu liderów First Bitcoin Capital. Pod jego kierownictwem, BlockCrunch zahamował wejście w branżę blockchain i w bardzo krótkim czasie zauważył hiper wzrost w pokoleniu ołowianym, zainteresował się perspektywami i kończy działalność.

Dzięki niezwykle unikalnym strategiom rozwoju biznesu, dogłębnemu zrozumieniu bloków, procesu ICO, finansów, handlu i rozwoju biznesu, Ronen stara się szybko rozwinąć mały, ale kompetentny zespół First Bitcoin Capital.

Przed wprowadzeniem na rynek BlockCrunch Ronen współpracował z globalną firmą SaaS, zatrudniającą ponad 1000 pracowników w 57 biurach na 6 kontynentach. W tym czasie zdobył doświadczenie w zatrudnianiu pracowników, szkoleniu przedstawicieli handlowych oraz osiąganiu celów zespołowych – doświadczeń, które powinny przyczynić się do szybszego rozwoju First Bitcoin Capital. Ponadto Ronen był 10 najlepszym sprzedawcą na świecie spośród 600 przedstawicieli, ustanawiając ponad 40 nowych relacji dla swoich wysiłków w ciągu zaledwie 18 miesięcy.

Ronen przez 2 lata pracował również w dziale finansowym, uzyskując serię 7 i pracując na Wall Street zarówno w detalicznej, jak i instytucjonalnej pośrednika brokerskiego po stronie biznesu.

Oprócz pracy nad szybkim rozwojem biznesu i technologicznym ramienia First Bitcoin Capital, BlockCrunch wnosi do nich aktywa medialne i relacje z globalnymi organizatorami imprez. Ich domeny to – blockcrunch.com, btcnewyork.com i manhattanherald.com. Dodatkowo posiadają prawa do domeny do blockchainevent.com, siliconvalleyherald.com, eliteherald.com i heraldselect.com.

Prezes First Bitcoin Capital, Greg Rubin, powiedział: „Spółka przewiduje, że jej udział w Bloku Crunch znacząco zwiększy nasze przychody netto. Połączone energie i zasoby BlockCrunch i First Bitcoin zdają się zamieniać w potężną siłę w przestrzeni Blockchain“.