Stratis współpracuje z C # Corner w celu poszerzenia społeczności programistów

13. April 2021 0 Comments

Stratis, platforma blockchain-as-a-service, poszerza zasięg programisty, współpracując z C # Corner, największą i najbardziej aktywną grupą programistów C # na świecie.

2 kwietnia 2021 r., Londyn, Wielka Brytania -   Stratis  osiągnął kolejny kamień milowy, współpracując z  C # Corner , społecznością członkowską 3M +, która działa na rzecz rozwoju wiedzy i technologii oprogramowania. Skupienie się Stratis na wykorzystaniu technologii Microsoft, w szczególności języka programowania C #, oznacza, że ​​mnóstwo programistów na całym świecie będzie się teraz rozwijać i wspierać się nawzajem w tworzeniu z wykorzystaniem technologii Stratis Blockchain.

Partnerstwo wpłynie na kilka działań podejmowanych w nadchodzących miesiącach, począwszy od dedykowanego zespołu programistów blockchain Stratis, skupionego na opracowywaniu praktycznych przypadków użycia z wykorzystaniem Stratis.

Zespół programistów C # Corner zobowiązuje się do dostarczenia wielu rozwiązań, ostatecznie demonstrując potęgę platformy opracowanej przez Stratis

Co więcej, Stratis będzie współpracować z C # Corner, aby co kwartał przeprowadzać skoncentrowane wydarzenia hackathonowe, zapewniając pule nagród dla osób uczestniczących w demonstrowaniu przypadków użycia blockchain za pomocą inteligentnego rozwiązania kontraktowego Stratis. Celem Stratis jest stworzenie rozległej sieci programistów, którzy mogą projektować, budować i wdrażać funkcjonalne aplikacje w Bitcoin Evolution. Rozwój bogatej i znającej się na rzeczy społeczności programistów niewątpliwie przyczyni się do przyjęcia i rozwoju.

To partnerstwo wprowadzi również wyczekiwany program certyfikacji Certified Stratis Blockchain Expert, który jest skierowany do osób zajmujących się architekturą rozwiązań blockchain wykorzystujących Stratis. Certyfikacja zapewnia, że ​​dana osoba ma głębokie zrozumienie podstawowych koncepcji blockchain i ich wykonalności oraz pokazuje najlepsze praktyki określone przez główny zespół programistów Stratis.

Stratis będzie miał również dedykowany obszar w sekcji Nauka w C # Corner, w którym osoby zainteresowane rozwojem blockchain mogą rozwijać swoje umiejętności, korzystając z samouczków prowadzonych przez instruktorów.

C # Corner: społeczność Microsoft skupiona na stosach

C # Corner , znajdujący się poniżej 2800 na całym świecie i założony w 2000 r., Jest jedną z największych społeczności internetowych programistów C # i .NET. C # Corner dociera każdego miesiąca do blisko 5 milionów programistów i codziennie dostarcza aktualizacje dotyczące nowości związanych z tworzeniem oprogramowania. C # Corner ma 1,2 miliona obserwujących na Facebooku i kilka tysięcy obserwujących na Twitterze i innych platformach społecznościowych.

Członkowie C # Corner codziennie publikują świeże treści dotyczące nauki i tworzenia lepszego oprogramowania. Członkowie dzielą się swoją wiedzą za pośrednictwem artykułów, postów na blogach, pytań na forum i porad zawodowych. C # Corner zapewnia również materiały szkoleniowe, w tym filmy, samouczki szkoleniowe, pokazy na żywo, a także organizuje kilka konferencji poświęconych programistom, które są najbardziej znanymi konferencjami dla programistów na całym świecie. Program C # Corner MVP wyróżnia i nagradza najlepszych ekspertów technicznych i myślących liderów w branży oraz promuje ich na swojej platformie i w mediach społecznościowych.

Doświadczeni programiści Microsoft kierują zespołem C # Corner, w skład którego wchodzi kilku MVP firmy Microsoft, dyrektorzy regionalni i certyfikowani trenerzy. Mahesh Chand, założyciel C # Corner, jest 14-krotnym Microsoft MVP i byłym Dyrektorem Regionalnym Microsoft. Chand jest również autorem publikacji i wydał pół tuzina książek na temat C # i .NET.